Podsumowanie sezonu 2015/2016

W bardzo przyjemny sposób kończymy sezon 2015/2016. W dniu 17 czerwca, najmłodsi zawodnicy wraz z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem spotkaliśmy się na zakończeniu i podsumowaniu rocznej pracy. Dopisała pogoda, bo nie padało, dopisali rodzice którzy dzielnie zmagali się na boisku ze swoimi pociechami (szczególne słowa uznania dla Pani Kasi Ryłko :)), dopisali organizatorzy którzy zadbali żeby tego dnia niczego nam nie brakowało. Był wspólny mecz, wspólny grill, wspólne zdjęcia (galeria) i dobra zabawa :)

Jako że podsumowywaliśmy sezon, indywidualnie wyróżnione zostały osoby: za frekwencję na zajęciach: Mateusz Sopiak, Kacper Bułka i Filip Prochot. Zaś za punktację meczową: Bułka Kacper, Pszczółka Maciej oraz Spiesz Maksymilian. Wyżej wymienione osoby za swoją całoroczną pracę otrzymały upominki rzeczowe.

Nie może zabraknąć podziękowań dla tych którzy czynnie brali udział w przygotowaniu tego spotkania. Pani Agnieszka Sopiak, Pani Jadwiga Krysta, Pan Krzysiek Krasoń, Pan Zbyszek Targosz oraz grono osób które teraz na gorąco nie sposób wyliczyć - zawsze możemy na Was liczyć, za co jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni! :)

Nie zapominamy również o tych którzy wspierają klub i to co wspólnie robimy, w szczególności podziękowania dla Pana Zdzisława Wawaka, a za ufundowanie nagród dla chłopaków - gorące podziękowania dla Pana Bogdana Górki.

Korzystając z okazji, pragnę w imieniu swoim oraz Michała, podziękować prezesowi Zbigniewowi Targoszowi, który zaufał nam i powierzył trenowanie tej grupy :)

Wśród tych wszystkich podziękowań nie może zabraknąć tych najważniejszych - dla zawodników, dla żaczków, za to że zawsze w bardzo licznej grupie uczestniczą w zajęciach, ale także dla Was drodzy rodzice, za trud i poświęcenie, że przywozicie chłopaków kilka razy w tygodniu na zajęcia. Bez WAS nie byłoby NAS i tego co robimy, DZIĘKUJEMY! :)