25.02.2017 Turniej o Puchar Wójta Gminy Porąbka oraz Starosty Bielskiego - Czaniec 2017

25.02.2017 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bielskiego roczników 2005 oraz 2006.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z roczników 2005/06 na turnieju rozegranym na hali przy SP w Czańcu. Tylko w jednym spotkaniu musieli uznać wyższość rywala, wygrywając pozostałe cztery, co w efekcie dało nam 2 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem Zapory Porąbka został Filip Waluś (strzelając najwięcej bramek dla naszej drużyny (7), jedną mniej zdobył Kacper Bułka (6)).

Podobnie jak w młodszej kategorii wiekowej, także w tej warto wyróżnić naszego bramkarza - Dawida Krystę - który zaledwie trzykrotnie zmuszony był do wyciągania piłki z siatki (identycznym wynikiem pochwalić mógł się tylko bramkarz zwycięskiej ekipy z Żywca).

Ogromne gratulacje za postawę w całym turnieju należą się dla każdego z chłopaków!

A zagraliśmy w składzie: Krysta Dawid, Wilk Maciej, Spiesz Maksymilian, Pszczółka Maciej, Sopiak Mateusz, Ryłko Maksymilian, Gąsiorek Jan, Waluś Filip oraz Bułka Kacper.

Komplet wyników:
Soła Kobiernice – ZAPORA PORĄBKA 0:1 (bramka Waluś F.)
LKS Poręba – LKS Czaniec 0:1
LKS Mazańcowice – Tiki Taka Żywiec 0:5
Soła Kobiernice - LKS Poręba 2:0
ZAPORA PORĄBKA - LKS Mazańcowice 7:0 (bramki Pszczółka M., Waluś F. x3, Bułka K. x3)
LKS Czaniec - Tiki Taka Żywiec 1:2
Soła Kobiernice - LKS Mazańcowice 3:1
ZAPORA PORĄBKA - LKS Czaniec 3:2 (bramki Sopiak M., Bułka K., Waluś F.)
LKS Poręba - Tiki Taka Żywiec 0:1
Soła Kobiernice - LKS Czaniec 2:1
ZAPORA PORĄBKA - Tiki Taka Żywiec 1:2 (bramka Waluś F.)
LKS Poręba - LKS Mazańcowice 2:0
Soła Kobiernice - Tiki Taka Żywiec 1:1
ZAPORA PORĄBKA - LKS Poręba 4:0 (bramki Pszczółka M., Bułka K. x2, Waluś F.)
LKS Czaniec - LKS Mazańcowice 1:0

Tabela końcowa:
1. Akademia Małego Piłkarza Tiki Taka (13 punktów, bilans bramkowy 11:3)
2. ZAPORA PORĄBKA (12 punktów, bilans bramkowy 16:3)
3. KS Soła Kobiernice (10 punktów, bilans bramkowy 8:4)
4. LKS Czaniec (6 punktów, bilans bramkowy 6:7)
5. LKS Poręba (3 punkty, bilans bramkowy 2:8)
6. LKS Mazańcowice (0 punktów, bilans bramkowy 1:18)

25.02.2017 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bielskiego roczników 2007 i młodsi w Czańcu.

Tak grających zawodników Zapory Porąbka chciałoby się oglądać na każdym turnieju! Status niepokonanej - przy 4 zwycięstwach oraz 1 remisie – sprawił że wygrali oni turniej w swojej kategorii wiekowej, zostawiając za plecami takie drużyny jak UKS Ruch Chorzów czy Tiki Taka Żywiec.

W skład zwycięskiej ekipy wchodzili – Jakub Mrowiec, Prochot Filip, Waluś Hubert, Kaspera Paweł, Kozieł Michał, Weźranowski Filip, Smyth Aron, Kania Maciej oraz Pszczółka Szymon.

Najlepszym zawodnikiem Zapory Porąbka (strzelając najwięcej bramek dla naszej drużyny) został Hubert Waluś! Warto również indywidualnie wyróżnić bramkarza Jakuba Mrowca, który dał się pokonać w przeciągu całego turnieju zaledwie dwukrotnie, walnie przyczyniając się do sukcesu naszych najmłodszych piłkarzy!

Komplet wyników:
Football Project Jasienica – LKS Czaniec 3:0
Football Project Kęty – UKS Ruch Chorzów 1:4
Tiki Taka Żywiec – ZAPORA PORĄBKA 1:3 (bramki Waluś H., Kozieł M., Pszczółka Sz.)
Football Project Jasienica - Football Project Kęty 0:0
LKS Czaniec - Tiki Taka Żywiec 0:2
UKS Ruch Chorzów - ZAPORA PORĄBKA 0:1 (bramka Waluś H.)
Football Project Jasienica - Tiki Taka Żywiec 1:1
LKS Czaniec - UKS Ruch Chorzów 1:6
Football Project Kęty - ZAPORA PORĄBKA 0:2 (bramki Pszczółka Sz., Waluś H.)
Football Project Jasienica - UKS Ruch Chorzów 1:3
LKS Czaniec - ZAPORA PORĄBKA 0:0
Football Project Kęty - Tiki Taka Żywiec 0:2
Football Project Jasienica - ZAPORA PORĄBKA 1:3 (bramki Kaspera P., Kozieł M, Waluś H.)
LKS Czaniec - Football Project Kęty 2:2
UKS Ruch Chorzów - Tiki Taka Żywiec 2:2

Tabela końcowa:
1. ZAPORA PORĄBKA (13 punktów, bilans bramkowy 9:2)
2. UKS Ruch Chorzów (10 punktów, bilans bramkowy 15:6)
3. Akademia Małego Piłkarza Tiki Taka (8 punktów, bilans bramkowy 8:6)
4. Football Project Jasienica (5 punktów, bilans bramkowy 6:7)
5. Football Project Kęty (2 punkty, bilans bramkowy 3:11)
6. LKS Czaniec (2 punkty, bilans bramkowy 3:13)