VIII Biesiada Charytatywna z naszym udziałem

24.07.2016 uczestniczyliśmy aktywnie w VIII Biesiadzie Charytatywnej w Pisarzowicach organizowanej przez fundacje 'Krzyż Dziecka'. W ramach tej imprezy rozegraliśmy sparing z rówieśnikami z LKSu Pionier Pisarzowice (wynik 2:3, bramki Jan Gąsiorek oraz Maksymilian Ryłko, skład: Krysta Dawid, Wilk Maciej, Ryłko Maksymilian, Spiesz Maksymilian, Błasiak Jakub, Gąsiorek Jan, Dendys Jakub, Budny Konrad, Martyniak Dawid, Sopiak Mateusz, Bułka Kacper), a następnie w konkursie rzutów karnych byliśmy nieznacznie lepsi (6:5). A i na tym wcale nie koniec, gdyż wraz z innymi ochotnikami oraz 'Kęckimi Harpaganami' wystartowaliśmy w I Integracyjnym Biegu Pamięci Ani. W biegu tym uczestniczyło aż 135 osób, za co każdemu kto czynnie poparł tę inicjatywę, należą się ogromne słowa uznania. Czy to już wszystko? Wcale nie! Później mogliśmy liczyć na poczęstunek ze strony organizatorów, pamiątkowe medale oraz puchar.

Była to dla nas miło i przede wszystkim aktywnie spędzona niedziela, za co dziękujemy Fundacji 'Krzyż Dziecka' oraz LKSowi Pionier Pisarzowice!