WAKACJE

Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom, rodzicom i sponsorom za cały piłkarski sezon 2014/2015.

Przypomnę najważniejsze wydarzenia:

- powołanie drużyny do życia (sierpień 2014)

- pierwsze mecze sparingowe

- turniej w Kozach

- Wigilia klubowa

- turniej w Bielsku - Białej

- turniej w Czańcu (organizowany przez nas)

- dołączenie do rozgrywek ligowych

- eskorta na meczu TS Podbeskidzie - Korona Kielce

- turniej w Milówce

- trening z piłkarzami TS Podbeskidzie w Porąbce

Minął już prawie rok od powołania naszej drużyny. Wiele wydarzyło się przez ten okres czasu. Niektórzy zawodnicy rezygnowali inni dołączali. Poznawaliśmy się wzajemnie.Wierzę, że chłopaki zrobili postęp sportowy. Ja osobiście u niektórych dostrzegam go w sposób znaczący. Żywię nadzieję, że także pod względem osobowościowym udało nam się wzbogacić ich zasoby.

W szczególny sposób pragnę wyrazić wdzięczność rodzicom naszych zawodników. Za wszelką pomoc, zaangażowanie, ciepłe słowa. Naprawdę miło pracuje się z drużyną kiedy człowiek czuje zrozumienie i wsparcie.

Na najbliższe tygodnie życzę wszystkim jak najwięcej radosnych chwil w sportowej atmosferze. Odpoczynku i nabrania dystansu. Abyśmy w sierpniu cali i zdrowi mogli się spotkać z nową motywacją do działania.

Pierwsze treningi po 10 sierpnia. Pozdrawiam.

Poniżej galeria z naszego zakończenia.