Wyjazd na mecz Podbeskidzie BB

8 marca pojedziemy do Bielska - Białej na mecz Ekstraklasy: Podbeskidzie BB -Korona Kielce. Dodatkowo 25 chłopaków naszej drużyny będzie miało niepowtarzalną możliwość wyprowadzania piłkarzy obu drużyn i trójki sędziowskiej na boisko.

Wyjazd będzie około godziny 13.30 autokarem z Porąbki.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 15.30.

Planowany powrót -18.30.

Jechać razem z nami mogą także rodzice. Dlatego też jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany wyjazdem proszę o kontakt ze mną.

Będę potrzebował, jeżeli chodzi o rodziców:

-Pesel

- skan Państwa zdjęcia(o czym wcześniej nie wiedziałem), by mogli być Państwo wprowadzeni do wewnętrznego systemu klubu

Do późnego wieczoru w poniedziałek 2 marca prosiłbym o zgłaszanie się i przesyłanie informacji i zdjęć: tomasz.koniorczyk@gmail.com (jeżeli byłby problem ze skanem to pomogę)

Nie trzeba posiadać kart kibica. Natomiast jeżeli ktoś już ją posiada, zdjęcie nie jest konieczne.

Bilety na mecz zarówno dla chłopaków jak i rodziców są darmowe. Przejazd autokarem również.

Pesele chłopaków mam, oni zdjęć wysyłać nie muszą.

Zawodnicy zabierają:

- korki

- czarne (ciemne) bluzy z długim rękawem

- mogą zabrać coś do picia, jedzenia

Mniej więcej będzie wyglądać to następująco:

Pojedziemy wszyscy razem autobusem z Porąbki. Przy stadionie trwa budowa, więc zaparkujemy w pobliżu. Podejdziemy wszyscy do bramki nr 7. Tam 25 chłopaków i 2 opiekunów otrzyma przepustki by udać się do szatni. Pozostali zawodnicy, 1 opiekun i wszyscy rodzice udadzą się na trybuny na sektor 8,9 lub 10 D.

W szatni chłopaki ubiorą swoje korki i długie bluzy, a od organizatorów otrzymają getry, spodenki i koszulki. jeżeli będzie bardzo zimno dam znać by zabrać jeszcze ciemne getry/kalesony pod spodenki. Następnie chłopaki wyprowadzą piłkarzy na boisko. Przed rozpoczęciem meczu zejdąipójdą sięprzebrać zpowrotem. Niestety otrzymane stroje muszą oddać :). Na koniec przejdą na trybuny gdzie dołączają do rodziców i reszty grupy.

25 zawodników, którzy są przewidziani do wyprowadzania piłkarzy:

1. Błasiak Jakub

23. Szlagor Szymon

24. Wawak Wojciech

25. Wilk Maciej

4 zawodników, którzy jadą na mecz lecz nie są przewidziani do wyprowadzania piłkarzy:

1. Kliś Dominik

2. Łukasik Marcin

3. Błasiak Patryk

4. Gibas Mateusz

Chciałbym by wszyscy zawodnicy mieli możliwość wyprowadzania piłkarzy na boisko, niestety liczba (25) jest ograniczona. Dlatego też przyjąłem kryterium liczby obecności od początku roku. Wiem że był to okres chorobowy, wyjazdowy itd.natomiast chciałem uwzględnić także nowych zawodników, którzy od dwóch miesięcy chodzą bardzo regularnie.

W każdym razie do wyjazdu na mecz, przewidziani są wszyscy.

Jeżeli ktoś z 29 zawodników wie że nie będzie mógł jechać,bardzo proszę o szybki kontakt.

Dotychczasowa lista rodziców:

1. Pani Naglik

2. Pan Spiesz

3. Pan Budny

4. Pan Mreńca

5. Pan Pszczółka

6. Pan Syga (brakuje Peselu)

7. Pani Krysta

8. Pan Ogórek

9. Pan Błasiak (tata Jakuba)

10 i 11.Państwo Gibas (rodzice Kacpra)

12. Pan Bryndza

Pytania, wątpliwości, niejasności - proszę pisać.