Sparing z Kobiernicami

W najbliższą sobotę na orliku w Porąbce zagramy mecz towarzyski z drużyną Żaków z Kobiernic

Zbiórka na orliku o godz 11.20.

Zabieramy buty, skarpety i ciepłe bluzy (obowiązkowo), ewentualnie czapki/opaski na głowę,

Stroje będą z klubu (niebieskie, bez skarpet), niemniej nie będziemy mieli szatni do dyspozycji, więc przebierzemy się już na orliku. Będą z pewnością dłuższe przestoje, więc by nie marznąć stojąc przy linii bocznej każdy zabiera ciepłą bluzę. Wskazana również dodatkowa koszulka, bielizna termoaktywna na którą ubierzemy stroje.

Rozpoczęcie sparingu około 11.45.

Gdyby ktoś z rodziców chciałby sędziować w tym meczu, byłbym bardzo zadowolony. Może być dwójka sędziów. Serdecznie zapraszam.

W sobotę będę także rozdawał deklaracje dla rodziców odnośnie uczestnictwa Państwa syna w rozgrywkach organizowanych przez Związek Piłki Nożnej (jej przykładowe wypełnienie w aktualnościach obok).

Jeżeli ktoś wie, że go nie będzie proszę o informację.

Jeżeli kogoś nie będzie, a ktoś inny mógłby zabrać ode mnie a następnie przekazać deklarację, to proszę już
o wewnętrzne dogadanie się.

Zapraszam wszystkich rodziców i nie tylko do kibicowania.