Turniej w Czańcu

W szczególności chciałem podziękować rodzicom za okazaną pomoc przy organizacji turnieju. Pieczenie ciast, bufet, fotografowanie, opieka medyczna, liczenie punktów, przyjmowanie drużyn, plakaty, spikerka. Bez Państwa pomocy byłoby zdecydowanie trudniej, o ile w ogóle by się udało. Cieszę się także z tego powodu, że widziałem uśmiech i szczere chęci w tym co Państwo robili.

Gdyż to również Państwo tworzycie tą drużynę. Nie tylko przywożąc i odwożąc, ale interesując się postępami i pracą swoich dzieci. Innym razem tłumacząc i pocieszając. Z czasem ta rola będzie słabnąć, bądź też przybierze ona inną formę. Niemniej w chwili obecnej nie da się prowadzić drużyny bez zaangażowania i zainteresowania rodziców. Myślę, że dla chłopaków to także bardzo ważne.

Poniżej galeria zdjęć.